Кращий захисникЗагартоване скло MakeFuture 3D забезпечує багаторівневий захист екрану від подряпин і пошкоджень, а також захищає телефон при падінні, приймаючи удар на себе і нівелюючи небажані наслідки.100% сумісніст... Read more...
Brief Attributes
ВиробникMakeFutureМодельдля Apple iPhone XS Max 3D BlackАртикулMG3D-AIXSMBПризначеннядля телефонуВид покриттяпротиударнеСумісність з брендомAppleСумісність з моделямиApple iPhone XS MaxОсобливостіолеофобне покриття, поглинання ударів, стійкість до подряпин, надпрозоре, антиуламочний захист, ультратонке, антиблікове покриття, загнутий край 3DКількість в упаковці1 штКраїна виробництваКитайSee all attributes
Кращий захисник Загартоване скло MakeFuture 3D забезпечує багаторівневий захист екрану від подряпин і пошкоджень, а також захищає телефон при падінні, приймаючи удар на себе і нівелюючи небажані наслідки.
100% сумісність Скло повністю відповідає розмірам і формі фронтальної панелі смартфона, не перекриваючи камери, датчики і динаміки. Скажи «ні» короткому і вузькому склу – тільки 100% захист!
Невидимий захист Японське скло Asahi Glass товщиною всього 0,33 мм володіє високим рівнем міцності і при цьому не впливає на чутливість сенсора екрану і не змінює зовнішній вигляд телефону.
Олеофобне покриття На поверхню захисного скла нанесено олеофобне покриття MERK (Японія), що дозволяє екрану залишатися прозорим і чистим, відштовхуючи воду, жир і бруд.
Швидко, просто і надійно Виробник MakeFuture використовує клей Toyo (Японія) з товщиною шару 0,18 мм, що забезпечує якісне і надійне приклеювання без повітряних бульбашок і відшарувань. Ви можете самостійно наклеїти захисне скло, скориставшись зрозумілою і простою інструкцією.
Смартфоны и связь>Аксессуары к мобильным телефонам>Стекло защитное
ВиробникMakeFuture
Модельдля Apple iPhone XS Max 3D Black
АртикулMG3D-AIXSMB
Призначеннядля телефону
Вид покриттяпротиударне
Сумісність з брендомApple
Сумісність з моделямиApple iPhone XS Max
Особливостіолеофобне покриття, поглинання ударів, стійкість до подряпин, надпрозоре, антиуламочний захист, ультратонке, антиблікове покриття, загнутий край 3D