Щітка склоочисника BOSCH 3 397 008 009
Щітка склоочисника задня BOSCH AEROTWIN 400 мм. 3 397 008 009 (A 400 H) - це одиночна безкаркасні щітка, призначена для установки на двірники задніх стекол транспортних засобів.
Задні безкаркасні щітки AEROTWIN Rear від компанії Bosch виробляють на високотехнологічних заводах в Бельгії і Китаї. Формула складу гуми включає в себе запатентований двокомпонентний матеріал, який забезпечує належну стійкість до впливу різних погодних умов і дозволяє досягти високої якості очищення скла.
Безпека і комфорт при водінні автомобіля безпосередньо залежить від найважливішого чинника - гарної видимості з кабіни водія. У цьому плані на склоочисники Bosch завжди можна покластися, вони гарантують ясний огляд і надійність.
Переваги:
Всесезонна застосовність, стійкість до температурної деформації.
Стійкість до впливу забруднень і комах.
Збільшений термін служби за рахунок високоякісних матеріалів.