Телевізор Ergo LE19CT5000AK
Телевізор Ergo LE19CT5000AK
Зображення найвищої якості на основі сучасних технологій. Матриця, створена за технологією ADS, демонструє якість зображення на рівні кращих IPS-дисплеїв. Яскраві і глибокі кольори, широкі кути огляду, контраст, динамічні сцени - справжній бенкет для ваших очей. Самодостатність без додаткових витрат. Вбудований медіаплеєр - повноцінне рішення для якісного контенту! Завантажуйте відео, аудіо та графічні файли популярних форматів на USB-носій і відтворюйте фільми, музику та фотографії на екрані.
Класичний і витончений дизайн. Елегантна тонка рамка надає витонченість зовнішнім виглядом, а компактний корпус і роз'єми під кронштейн формату VESA - зручність і надійність в експлуатації. Універсальність у використанні. Насолоджуйтесь безмежними можливостями підключення сигналу і периферії. USB-флешки і зовнішні диски, антени і кабельне ТБ, HD медіаплеєри і IPTV-приставки, ноутбуки та активна акустика, вбудований тюнер цифрового телебачення Т2 - можливості обмежені тільки уявою!
Незважаючи на зовнішню схожість, різні типи і моделі плоскопанельних телевізорів настільки серйозно відрізняються один від одного, що їх оптимальний вибір являє собою досить складну задачу. Одні краще підходять для перегляду ефірного телебачення, інші - в якості монументального «монітора» для підключення комп'ютерів, ігрових приставок і медіаплеєрів, ну а треті по набору можливостей і самі цілком можуть дати фору деяким комп'ютерам. Щоб розібратися у всіх нюансах вибору сучасних телевізорів потрібно витратити не одну годину за вивченням тематичних форумів і сайтів виробників ... або просто прочитати цей матеріал. Починати вибір плоскопанельного телевізора слід з визначення найбільш підходящого під ваші запити типу екрану.
Рідкокристалічні (LCD / LED) телевізори. Це найпоширеніший на сьогоднішній день тип телевізорів, екран яких представляє собою звичайну рідкокристалічну матрицю (LCD - liquid crystal display), подібну використовуваним в моніторах, ноутбуках і т.д. Принцип її роботи заснований на тому, що рідкі кристали використовуються як своєрідні «затворів», пропускають в потрібному місці і в потрібний час частина випромінювання від ламп або світлодіодів підсвічування, формуючи зображення з мільйонів мініатюрних елементів-пікселів. Однак, навіть повністю «закритий» кристал пропускає якусь частину світу, з чим і пов'язана основна проблема LCD-панелей - спочатку чорний колір у них не дуже глибокий.